Reikartz xalqaro mehmonxonalar tarmog'ining o'quv markazi talabga ega bo'lgan kasblar uchun quyidagi onlayn o'quv kurslari to'plamini ochmoqda:
- Mehmonxona top-menejeri (General Manager)
- Savdo mutaxassisi (Sales manager & Customer development)
Format kunduzgi va masofaviy: darslar Oʻzbekistondagi 11 ta mehmonxonamiz bazasida bilimlarni amaliyotda mustahkamlagan holda shaxsiy onlayn platformamizda oʻtkaziladi.
Imtihonni topshirgandan so'ng, davlat litsenziyasi bo'yicha diplom beriladi. O'qish narxi butun kurs uchun 1 500 000 so'mni tashkil etadi va to'lovni to'liq qaytarib olish imkoniyati mavjud. Taniqli bitiruvchilarga nafaqat 100% keshbek, balki kompaniyamizda ishga joylashish ham taklif etiladi. 3 oylik kurs boshqa o'qish yoki ish bilan birlashtirilishi mumkin.

The training center of the international hotel chain Reikartz opens a set for an online training course for in-demand professions:
- Top manager of the hotel (General Manager)
- Sales Manager & Customer Development
The format is full-time and remote: classes will be held on our own online platform with the consolidation of knowledge in practice on the basis of 11 of our hotels in Uzbekistan.
After passing the exam, a diploma will be issued according to the state license. The cost of training is 1,500,000 soums for the entire course with the possibility of fully refunding them back. Distinguished graduates are offered not only 100% cashback, but also employment in our company. A 3-month course can be combined with other studies or work.