Reikartz SOTE Tashkent – yangi 4* mehmonxona bo‘lib, hozirda uning ochilishiga tayyorgarlik ko‘rilmoqda. U o'z mehmonlariga zamonaviy dizaynga ega keng, sokin xonalarni va farovon yashash uchun ko'plab qulayliklarni taqdim etadi.
Mehmonxona obyekti Toshkentning biznes markazida, Tashkent City XBM yaqinida joylashgan. Ishga tushirilgandan so'ng mehmonxona o'z mehmonlarini nafaqat yuqori darajadagi xizmat ko'rsatish, balki keng ko'lamli xizmatlar bilan ham xursand qiladi: turk taomlari bilan jihozlangan restoran, konferentsiya zali, ochiq basseynli katta yopiq maydon, shuningdek, SPA xizmatlarining to'liq to'plami: go'zallik saloni, sauna, hamam, basseyn va massaj xonasi.
Reikartz Grup Otel - bosh kompaniyasi Turkiya Respublikasida ro'yxatdan o'tgan xalqaro mehmonxonalar tarmog'i. O‘zbekiston, Ukraina, Gruziya, Qozog‘iston, Shvetsiya va Germaniyadagi 80 dan ortiq mehmonxona obyektlarini birlashtirgan.

Reikartz откроет четырехзвездочный отель в Ташкенте
Reikartz SOTE Ташкент — новый отель уровня 4*, который сейчас готовится к открытию. Он предложит своим гостям просторные, тихие номера с современным дизайном и множество удобств для комфортного пребывания.
Гостиничный объект расположен в деловом центре Ташкента, возле МДЦ Tashkent City. После запуска отель порадует свих гостей не только высоким уровнем сервиса, но и широким спектром услуг: рестораном с турецкой кухней, конференц-залом, большой внутренней территорией с открытым бассейном, а также полным комплексом СПА услуг: косметологическим кабинетом, сауной, хамам, бассейном и массажным кабинетом.
Reikartz Grup Otel — международная сеть отелей, головная компания которой зарегистрирована в Турецкой Республике. Объединяет более 80 гостиничных объектов в Узбекистане, Турции, Украине, Грузии, Казахстане, Швеции и Германии, а также является крупнейшим гостиничным оператором в Центральной Азии и Украине.