Reikartz SOTE Tashkent – yangi 4* mehmonxona bo‘lib, hozirda uning ochilishiga tayyorgarlik ko‘rilmoqda. U o'z mehmonlariga zamonaviy dizaynga ega keng, sokin xonalarni va farovon yashash uchun ko'plab qulayliklarni taqdim etadi.
Mehmonxona obyekti Toshkentning biznes markazida, Tashkent City XBM yaqinida joylashgan. Ishga tushirilgandan so'ng mehmonxona o'z mehmonlarini nafaqat yuqori darajadagi xizmat ko'rsatish, balki keng ko'lamli xizmatlar bilan ham xursand qiladi: turk taomlari bilan jihozlangan restoran, konferentsiya zali, ochiq basseynli katta yopiq maydon, shuningdek, SPA xizmatlarining to'liq to'plami: go'zallik saloni, sauna, hamam, basseyn va massaj xonasi.
Reikartz Grup Otel - bosh kompaniyasi Turkiya Respublikasida ro'yxatdan o'tgan xalqaro mehmonxonalar tarmog'i. O‘zbekiston, Ukraina, Gruziya, Qozog‘iston, Shvetsiya va Germaniyadagi 80 dan ortiq mehmonxona obyektlarini birlashtirgan.

Reikartz SOTE Tashkent is a new 4* hotel, which is currently being prepared for opening. It will offer its guests spacious, quiet rooms with modern design and many amenities for a comfortable stay.
The hotel facility is located in the business center of Tashkent, near the Tashkent City ICC. After the launch, the hotel will delight its guests not only with a high level of service, but also with a wide range of services: a restaurant with Turkish cuisine, a conference room, a large indoor area with an outdoor pool, as well as a full range of SPA services: a beauty parlor, sauna, hammam, swimming pool and massage room.
Reikartz Grup Otel is an international hotel chain whose parent company is registered in the Republic of Turkey. It unites more than 80 hotel facilities in Uzbekistan, Turkey, Ukraine, Georgia, Kazakhstan, Sweden and Germany, and is also the largest hotel operator in Central Asia and Ukraine.